Naszyjnik celebrytka, jakaś propozycja ?

Naszyjnik celebrytka, jakaś propozycja ?

Witam gorąco. Mam pytanie odnośnie biżuterii gwiazd, co proponujecie na ślub. Chodzi mi o mały drobiazg robiący wrażenie.

sebastian99

Posty: 8

 
Mnie również ujęła za serce biżuteria gwiazd, ale zdecydowanie niezwyklej wolę te mniejsze dodatki. Podobno teraz jest modne „gigantyczne”, ale akurat moja natura jest całkiem inna i wolę drobiazgi. Pozdrawiam gorąco.

Jacuś

Posty: 10

 
Mnie również ujęła za serce biżuteria gwiazd, ale zdecydowanie bardziej wolę te mniejsze dodatki. Podobno teraz jest modne „duże”, ale akurat moja natura jest całkiem inna i wolę drobiazgi. Pozdrawiam gorąco.

090913123

Posty: 14

 
Poleciałbym, żeby mamie nabyć srebrny naszyjnik. Jest spory wybór w tej kategorii. A akurat valerio oferuje niezmiernie mnóstwo znakomitych modeli, np. ze srebra rodowanego. Można wykonać u nich niezmiernie dobry zakup i to wcale za niewygórowaną cenę. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach.

Pelo_er

Posty: 26

 
Jeżeli wybór padła na srebro to polecam ten sklep http://www.valerio.pl. Tutaj robiłam już kilka razy zakupy i zawsze byłam zadowolona. Jak więc chodzi o srebrne łańcuszki itp. sprawy to wybór jest tu ogromny, zarówno ze względu na wzory, jak i ceny. Każdy może z powodzeniem znaleźć coś dla siebie.

wolnomuur

Posty: 14

 
Tak jest srebrne kolczyki pasują do wszystkiego. Można wybrać takie z kamieniami szlachetnymi, jakich barwa będzie dobrze współgrał z kolorem oczu. Szanse jest sporo.

tunczyk

Posty: 17