Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Witam serdecznie. Drogie Panie, jakie macie sprawdzone sposoby na walkę ze zmarszczkami? Stosowałam już różnego rodzaju domowe kuracje. Poza tym od dłuższego czasu stosuję kosmetyki, przeznaczone dla cery dojrzałej, jednak nie do końca jestem zadowolona. Zdaję sobie sprawę z tego, że powstrzymanie upływu czasu nie jest możliwe, ale może chociaż jest jakaś metoda na spłycenie tych „brzydkich krech” na mojej twarzy. Doradźcie coś proszę.

Basia98

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

pawel253

Posty: 3

 
Sama walczyłam ze zmarszczkami nieskutecznie przez bardzo długi czas. Nie zliczę nawet, jak duże sumy wydałam na magiczne kosmetyki. Pomógł dopiero botox. Niepotrzebnie obawiałam się zabiegu.

VamnHopeHom

Posty: 9

 
Na zmarszczki mogą jakoś tam działać domowe kuracje, typu oczyszczanie twarzy, regularne używanie kosmetyków ujędrniających o dobrym składzie, ale czasem to niestety za mało:(

Fanatyk

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o zabiegi na zmarszczki, tutaj możliwości mamy wiele. Profilaktycznie, jeżeli wiemy, że np. mamy takie dziedziczne skłonności, warto zdecydować się mezoterapię igłową. Poza tym mamy do wyboru botox i kwas hialuronowy czy różnego rodzaju peelingi, które sprawią, że nasza skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku.

Czytelnik2

Posty: 17

 
Na zmarszczki stosowałam już bardzo wiele środków, łącznie z kremami ze śluzu ślimaka i różnymi innymi, nieco dziwnymi składnikami, ale jednak kwas hialuronowy i profesjonalny zabieg dopiero w moim przypadku przyniosły oczekiwane efekty.

Lupusx

Posty: 4

 
Mnie na mezoterapię igłową w Lenartowicz Clinic w Katowicach namówiła mama. Sama bardzo szybko „nabyła” pierwsze zmarszczki i nie chciała, żebym miała podobne do jej problemy w przyszłości. Postawiłam na mezoterapię igłową i powiem Wam, że po niej od dłuższego czasu zero jakichkolwiek bruzdek na twarzy. Skóra jest promienna i taka powiedziałabym w świetnej kondycji.
Wybieram się niedługo na botox i już nie mogę się doczekać:)

Marioleczka

Posty: 12

 
Przede wszystkim zmarszczkom zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Wobec czego powinnyśmy pamiętać o codziennym stosowaniu kremów na dzień, oraz na noc. Nie bez znaczenia jest także regularny wypoczynek, rezygnacja z palenia tytoniu i ogólnie zdrowa dieta.

tigra32

Posty: 11

 
Z tego co wiem dzisiaj na naszym rynku znajdziemy sporo godnych polecenia zabiegów. Sama waham się pomiędzy botoxem, a kwastem hialuronowym.

Czarek

Posty: 19