Okulary Giorgio Armani, drogie?

Okulary Giorgio Armani, drogie?

Hej.
Interesuje mnie obecnie sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Czy możecie polecić jakiś, który zaoferuje mi naprawdę spory wybór? Dodam, że jestem naprawdę bardzo wymagającym klientem :)

czesiuuiu87

Posty: 16

 
Rozumiem Wasze zainteresowanie, jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne. Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę, aby okulary były wyposażone w odpowiedni filtr UV.

Wbrew pozorom tanie podróbki i kiepskie jakościowo produkty mogą mieć wpływ na nasz wzrok.

Wariat

Posty: 16

 
Noszę okulary korekcyjne od kilkunastu lat, praktycznie od przedszkola. Powiem Wam, że to kwestia przyzwyczajenia, albowiem tak faktycznie od dłuższego czasu się z nimi nie rozstaję i wcale mi to nie przeszkadza. Niektórzy uważają nawet, że w okularach wyglądam lepiej niż bez nich, może faktycznie coś w tym jest :)

Maciusinski

Posty: 25

 
Nie byłem świadom tego, iż okulary dziecięce przeciwsłoneczne potrafią kosztować tak dużo. Taki wydatek to przede wszystkim sprawka żony, która zaprowadziła mnie z dzieckiem do markowego salonu, w którym ceny były ponadprzeciętnie wysokie.

Mam nadzieje, że długo posłużą naszej córce :)

Akimer56

Posty: 18

 
Dla mnie zawsze spore wyzwanie stanowiły okulary dziecięce. Wybierałam zawsze oprawki mojemu synowi, ale brałam pod uwagę ich wygląd, choć nie ukrywam, że na pierwszym miejscu stawiałam jednak ich trwałość. Dziecko jak to dziecko. Czasami zdarzy mu się usiąść na okularach lub potrafią mu spaść.

Odi

Posty: 22

 
Kilkukrotnie pomagałam dobierać znajomym odpowiednie okulary przeciwsłoneczne, więc wydaje mi się, że mogę także i Wam posłużyć radą. Weźcie pod uwagę, aby wybrane przez Was okulary posiadały filtr UV, bo inaczej szkoda zachodu i pieniędzy. Naprawdę :)

bodzik155

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że mogę polecić Wam odpowiedni sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Osobiście skorzystałem z możliwości zakupu takich okularów: http://glama.pl/?product=gucci-gg-3576s-wg6s2 w sklepie, do którego link podałem. Byłem zadowolony także z usług sklepu internetowego, który szybko dostarczył produkt dobrze zapakowany :)

piehoot

Posty: 16

 
Zgadza się. Każdy sklep z okularami przeciwsłonecznymi, a właściwie jego pracownik powinien być w stanie wytłumaczyć Ci różnicę pomiędzy porządnymi okularami, a takimi, które kosztują kilkanaście złotych na straganie. Osobiście zadałem takie pytanie i otrzymałem fachową odpowiedź. Polecam pytać sprzedawców :)

intimiss

Posty: 23