usuwanie przebarwień w Szczecinie, gdzie warto?

usuwanie przebarwień w Szczecinie, gdzie warto?

Cześć, wiecie może, gdzie jest wykonywana epilacja laserowa w Szczecinie? Chciałabym się pozbyć owłosienia z przeróżnych części ciała.

WacDEC

Posty: 2

 
Słyszałem, iż jest dobry laryngolog dla dzieci w Szczecinie, lecz nie pamiętam adresu. Może ktoś jeszcze poleci ich klinikę to sobie przypomnę.

wisła1905

Posty: 11

 
Ortopedia konsultacja w Szczecinie wykonaj najlepiej w dobrej klinice lub przychodni. Jeśli jesteś sportowcem to musisz iść do fachowego lekarza, aby wykonał stosowne padania i postawi odpowiednią diagnozę.

Menene

Posty: 7

 
Również słyszałam, że wykonywana jest epilacja laserowa w Szczecinie. Czy ktoś z was wie, na jakiej ulicy znajduje się ta klinika? A może macie do polecenia coś swojego, chęcią sprawdzę różne opcje.

Fotnik2

Posty: 8

 
Polecam Ci leczenie bezdechu w Szczecinie. Tutaj masz adres do tej kliniki https://olimedica.pl/oferta/leczenie-chrapania-szczecin/. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Ceny są bardzo w porządku.

kadajo

Posty: 7

 
Wykonywane miałam fotoodmładzanie w Szczecinie. Podobno jest to nowość na rynku. Stosowałam dopiero raz, ale już widać efekty. Dziewczyny musicie spróbować tego zabiegu, bo jest naprawdę bardzo dobry na cerę.

Facio

Posty: 8