W Warszawie gdzie znajdę najlepszego fryzjera?

W Warszawie gdzie znajdę najlepszego fryzjera?

Hej.

Czy mieliście do czynienia z jakimkolwiek wyśmienitym fryzjerem w Warszawie? Interesowałby mnie tylko naprawdę dobry fryzjer o wysokich umiejętnościach.

Wariat

Posty: 7

 
Cześć.

Jeżeli chodzi o salon fryzjerski, który mogę polecić to jest nim wyłącznie http://althair.pl, a więc studio fryzur, w którym zawsze jestem traktowana priorytetowo. Ich profesjonalizm i wysoka jakość nie pozostawia złudzeń, a za strzyżenie damskie zapłaciłam około 50 zł.

Zamierzam korzystać u nich zarówno z farbowania.

1Alex149

Posty: 24

 
Witam.

Dużo czytałam o tym, ile kosztuje strzyżenie w Warszawie, a rozpiętość cenowa była dla mnie bardzo zaskakująca. Ostatnio zainteresowała mnie dekoloryzacja, którą wykonałam za niewielką sumę.

Kwota była konkurencyjna nawet w porównaniu z moim niewielkim, rodzinnym miastem.

Dyduś45

Posty: 20

 
Hej. W Internecie dużo można przeczytać, gdzie działa dobry fryzjer w Warszawie.

W sumie niekoniecznie polecane salony fryzjerskie muszą odpowiadać Waszym potrzebom, albowiem nieraz pomimo wyśmienitych włosów nie będzie pasowało Wam podejście fryzjera/fryzjerki i lokalizacja salonu. Wiadomo, iż najlepsze salony są jednocześnie najdroższe.

dedekky

Posty: 16

 
Witam.

Niedawno moja dziewczyna szukała fryzjera, który proponuje przedłużanie włosów w Warszawie. Mieszkamy w stolicy od niedawna, więc wybór był uciążliwy. Dopiero po zapytaniu moich koleżanek z pracy mieliśmy jakąś większą świadomość, które salony raczej omijać szerokim łukiem.

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Hej.

Jeśli szukanie salonu fryzjerskiego, który korzysta z farb Goldwell to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam kilka. Nie dziwię się klientkom, dla których priorytetem jest właśnie salon, który stosuje najwyższej jakości farby, bowiem ma to realne przełożenie na to, w jaki sposób prezentują się nasze włosy.

Modniś

Posty: 20

 
Dzień dobry. Do tej pory zupełnie nie miałam pojęcia, z jakimi kosztami może wiązać się zmiana koloru włosów w Warszawie. Prędko rozejrzałam się po polecanych salonach i w sumie nie byłam rozczarowana, bo spodziewałam się niebotycznych sum, a owe były zdecydowanie niższe.

Pelo_er

Posty: 27