Co na pasożyty

Co na pasożyty

Mam kilka zwierzaków w domu i przydałaby się profilaktyka przed pasożytami. Proszę o porady, jak się bronić przed pasożytami, co stosować, wszystkie naturalne metody mile widziane.

3

Posty: 6

 
Nie jedz nigdy surowego mięsa. Wysoka temperatura zabija pasożyty, więc stosowanie wrzątku jest ważne w profilaktyce.

dermu34

Posty: 20

 
Wszystkie gorzkie rzeczy pomagają na pasożyty, bo po prostu je trujesz bez skutków ubocznych.

meachalll

Posty: 16

 
Zjedliśmy z mężem na wakacjach tatara w restauracji, prawdopodobnie z nieświeżego mięsa. Później straszne rzeczy się działy. Udało się wyleczyć ecoDetoxem. Lekarz rodzinny zatwierdził terapię. W laboratorium po dwóch tygodniach pozytywne wyniki. Polecam podobne działanie. Profilaktycznie warto mieć opakowanie, bo nagłe złapanie pasożyta to koszmar na jawie. Nikomu nie życzę.

090913123

Posty: 14

 
Bierz pod uwagę wszystkie suplementy z dużą dawką chromu i gorzkiej pomarańczy przy leczeniu pasożytów. Działa i mało inwazyjna metoda.

amrmas22

Posty: 14

 
Oczyszczanie robi się minimum raz w roku. Całkiem ciekawa lektura o pasożytach to metody oczyszczania i regeneracji organizmu od Jelisejewa. Dużo daje, jak jesteś początkujący w tych kwestiach.

saradonin

Posty: 16

 
Niestety badanie kału nie zawsze pomaga, bo wiele pasożytów działa w obrębie krwi. Trzeba wykonać szerszą diagnostykę i koniecznie oczyszczenie naturalnymi specyfikami, głównie na bazie gorzkiej pomarańczy, CLA, chromu.

Tarzan.JJ

Posty: 19

 
Higiena jest najważniejsza i warto zwracać uwagę przy dotykaniu innych ludzi, czy nie mają czerwonych rąk, czy dziwnej wysypki. U mnie standardowa zasada, bo kiedyś miałem świerzb i jednak straszna sprawa. Na dłuższą metę nie da się normalnie funkcjonować.

Andziaaan

Posty: 29

 
Na pasożyty wewnętrzne spokojnie czosnek, ekstrakt z zielonej kawy, herbaty, gorzkiej pomarańczy, ewentualnie dopasowana do organizmu dawka CLA. Szukaj takich preparatów ze składem. Powinny być.

retrun

Posty: 20