Znacie jakiś tani sklep z garniturami?

Znacie jakiś tani sklep z garniturami?

Od zawsze kupowałem garnitur w jednym sklepie, bardzo mi się on podobał, jednak został zlikwidowany i nie mam pojęcia gdzie teraz mam kupić garnitur, proszę was bardzo o pomoc, liczę na was, i proszę o prawdziwe informacje.

Tomcio

Posty: 17

 
Cześć, mam niebawem studniówkę i idę na nią z niezwykle ładną koleżanką, chcę jej się spodobać wobec tego zależy mi na kupnie należytego garnituru. Chodzi mi o jakiś modny i elegancki krój. Niezwykle liczę na wasze rady, ponieważ nie chcę się przed nią ośmieszyć.

Czekam na informacje z niecierpliwością.

Dziadek

Posty: 25

 
Dzień dobry, mam męża, który nie posiada garnituru i zawsze jest problem jak mamy wyjść na jakieś przyjęcie w co on ma się ubrać. Dlatego postanowiłam kupić mu z trzy garnitury tak aby już uniknąć tych rozmów na temat ubrań. Polećcie mi tylko jakiś dobory sklep z garniturami tak abym go tam zabrała i abyśmy znaleźli coś odpowiedniego.

sesef

Posty: 19

 
Cześć, z tego co wiem to bardzo dobre garnitury pod względem cenowym i jakościowym można kupić w sklepie http://www.garnitex.pl, mój brat robi często tam zakupy i zawsze jest z nich zadowolony. Z tego co mówi to jeszcze nigdy się nie zawiódł.

basu

Posty: 24

 
Cześć, jestem osobą otyła i mam problem z kupnem ciuchów, a dziś mam problem z zakupem garnituru, wiecie może gdzie kupię garnitur w rozmiarze xxl? Lub znacie sklep, w którym szyja garnitury na miarę?

Czekam na informacje, dziękuję i pozdrawiam.

Basia

Posty: 18

 
Bardzo trudno jest teraz znaleźć dobry, modny garnitur w przystępnej cenie. Jednak jeśli chcecie wiedzieć gdzie najlepiej opłaca się kupować garnitury to w http://www.garnitex.pl, są najlepsze. Kupuje w tym sklepie już parę lat garnitury i jak na razie nie mogę się źle wypowiedzieć na temat tego sklepu. Pozdrawiam.

Namo

Posty: 17