agencja ubezpieczeniowa Gdynia, poszukuję!

agencja ubezpieczeniowa Gdynia, poszukuję!

Potrzebuje ubezpieczenia auta w Gdyni, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Nie będą ukrywał, że zależy mi na niskiej cenie, bo auto mam już dość stare. Dajcie mi znać, kto może mi zaproponować najlepsze warunki.

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Dla mnie bardzo korzystne ubezpieczenie na samochód z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/. Mają różne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

Gargamel5

Posty: 6

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, wobec tego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

56_2014

Posty: 6

 
Warto przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bowiem wówczas zorientujemy się, co i jak wygląda? Żądania mamy niezmiernie różne, bowiem jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez kłopotów może coś dla siebie dopasować.

Sarenka

Posty: 11

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, bo nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że niektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

Jacuś

Posty: 10

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

TomekK

Posty: 10

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Czasami dopłaci się sto pln na rok, a ma się o dużo doskonalsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Czajkow34

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Yuri20

Posty: 13

 
Bez kłopotów można znaleźć ubezpieczenie na samochód w Gdyni w porządnej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma sporo propozycji, dlatego zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym mnóstwo czasu, ale i też niesłychanie mnóstwo pieniędzy.

czerwien44

Posty: 16