podsłuch w telefonie, gdzie ?

podsłuch w telefonie, gdzie ?

Co to jest dokładnie Spyphone? Jak działa taki podsłuch? Czy to prawnie dozwolone? Jak się orientujecie, dajcie znać. Dziękuję.

Marko

Posty: 5

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką szansa, albowiem nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

Marys56

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenie polecam świetne rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To przede wszystkim fajna rzecz, jak pragniesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

transerwis

Posty: 13

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Kapitalna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa prosta.

duszeniec

Posty: 14

 
Nie bardzo znam się na tych sprawach, ale chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

namok

Posty: 7

 
Spyphone owszem, lecz z opcją wszelkich szanse. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, iż oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

lechita665

Posty: 10

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się bezproblemowo. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To bardzo prosta aplikacja.

Acclaim

Posty: 11

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak wyśmienite opracowane oprogramowanie, które da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

franek_00

Posty: 10

 
Opłacalne :) Jak masz poważny kłopot, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

DevilScream

Posty: 31

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

Grzaleczkaa

Posty: 20