Jak można wykorzystać niewypłacone środki na koncie ?

Jak można wykorzystać niewypłacone środki na koncie ?

Co to są te konta paysafecard. Jak to założyć? O co w tym chodzi? Jak coś wiecie, wytłumaczcie, dzięki bardzo.

Złoty

Posty: 8

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i szukam możliwości wszędzie, żeby móc je zdobyć. Tu nie zdobywam, tu po prostu Zamieniam je za swoje własne niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

Zdrówko87

Posty: 18

 
To nie żadna ściema, ani naciąganie ludzi na pieniądze. Cała rzecz w tym, że po prostu można odzyskać kasę z konta. Na moim zebrało się sporo niewypłaconych środków na koncie, dlatego szukałem jakiegoś rozwiązania. Teraz stale zlecam sobie przelew i kasa przydaje się choćby na weekendowy wypad do pubu;)

intimiss

Posty: 23

 
Ja bym nie mówił hop, zanim nie przeskoczysz. Nie wiadomo, czy jest do końca wszystko tak ok jeśli chodzi o tę zamianę zaległych środków z konta. Fajnie wszystko wygląda dopóki się nie spróbuje. Ja jestem sceptycznie nastawiona i wydaje mi się, że to wcale nie takie piękne jak wygląda.

edyta123

Posty: 11

 
Nawet spoko opłacalne, natomiast nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, albowiem chyba dużo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Klarka34

Posty: 15

 
Stale zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to oczywiście fortuna, niemniej jednak zawsze coś na małe okazjonalne zakupy bo za bezpośrednie punkty można coś kupić lub wypłata na swoje indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

Wariat

Posty: 22

 
Wiadomo, że ci wszystkiego nie zwrócą, niemniej jednak to i tak jakaś opcja odzyskania niewypłaconych środków na koncie. Też muszą zarobić:) Lecz tu jest dobrze jeżeli chodzi o przelicznik pieniędzy na punkty i dlatego korzystam z tego serwisu choć rejestrowałem się na kilku.

Siwek

Posty: 25

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych problemów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze dostałem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to niektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

Olekk

Posty: 10