Darmowe mp3

Darmowe mp3

Witam, skąd można ściągnąć darmowe mp3. Nie chodzi mi o jakieś programy itd. ale o jakąś ciekawą stronę, polecacie coś?

nerkuś

Posty: 16

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie bardzo jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się znaleźć jakiegoś dobrego portalu, ale nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

Jooozek

Posty: 19

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, zatem polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Prawnik44

Posty: 20

 
Ściągajcie z tej stronki, bo jest zupełnie za darmo, a mają dużo świetnych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

Nikolee3

Posty: 16

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, iż potem trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

miki77

Posty: 16

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu trochę muzyki na telefon. To rzeczywiście darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

Funtus009

Posty: 14

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

Gurugum

Posty: 20