Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania jest obecnie aplikacja Spyphone. Czy ktoś z Was korzystał z niej i w jaki sposób sprawdzała się w praktyce? Liczę na Wasze doświadczenia.

luluś45

Posty: 18

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a później ukryłem mam dostęp do bardzo wielu interesujących informacji. Zależało mi zwłaszcza na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

Giker127

Posty: 35

 
Szukałem aplikacji, która będzie w stanie nagrywać negocjacje odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po kilku dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Dziś zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

Iwona3

Posty: 24

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, iż zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i prędko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, iż coś jest nie tak, lecz nie chciałem jej śledzić, albowiem wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to wspaniała sprawa :)

beniek

Posty: 23

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc pomiędzy innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym ważnie podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, że sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bo mi na tym zależy.

retrun

Posty: 20

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

pantin

Posty: 28

 
Osobiście mogę bardzo mocno polecić aplikację Spyphone, która znacząco pomogła rozwiać mi wiele wątpliwości.

Skorzystałem z oferty znalezionej tutaj: http://spyphonesoft.pl. Taki sposób kontroli nad pracownikami przyniósł mi wiele… wiedzy, oszczędności i doświadczenia na przyszłość. Teraz lepiej dobieram osoby, które zatrudniam, a aplikacja jest w 100% godna uwagi! :)

Nowe oblicze

Posty: 16

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli nie ulega wątpliwości spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

wersacze4

Posty: 14

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią należytej aplikacji, jaka pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych przez to urządzenie.

Black_Riot

Posty: 19