Druk wypukły, tania firma ?

Druk wypukły, tania firma ?

Pilnie potrzebuję odszukać drukarnię, jaka trudni się drukiem wizytówek w Warszawie. Poszukuję usługi w rozsądnej cenie. Dzięki.

lechu98

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o druk wizytówek, to można tu rzeczywiście rozwinąć skrzydła. Tym bardziej w Warszawie jest wiele interesujących firm, które mają bogatą ofertę. Osobiście podoba mi się druk wypukły i złocenie.

RufleX

Posty: 25

 
A teraz jeżeli chodzi o druk wizytówek są metody, o jakich kiedyś nawet człowiek nie marzył. Miałem okazję trzymać ostatnio w ręku jedną taką wizytówkę, która zrobiła na mnie spore i miłe wrażenie.

labuh

Posty: 20

 
O druku wypukłym mnóstwo słyszałem. Przekonałem się dopiero jednakże jak to wygląda, gdy zamówiłem sobie w tej drukarni darmowe próbki. Jest ogromna różnica pomiędzy ogólnym wyglądem takiej wizytówki a tradycyjnej. Polecam każdej szanującej się firmie, która idzie do przodu.

gregBard

Posty: 17

 
Polecam ich, bowiem sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę pożądane byłoby skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są niezwykle przystępne.

magic17

Posty: 22

 
Proponuję zajrzeć na stronę tej firmy http://www.druk-wizytowek.eu, drukarni, która trudni się drukiem wizytówek. Oferta jest bardzo profesjonalna, przede wszystkim nie masowa. Do każdego zlecenia firma bardzo się przykłada, zresztą na rynku działa już 20 lat stąd te efekty. Bardzo polecam, bo jako jedni z nielicznych zajmują się bardzo atrakcyjnym drukiem.

@_24lampy

Posty: 20

 
Od niej się wszystko zaczyna. Warto więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich sporo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

aplay99

Posty: 23