lampy bartycka

lampy bartycka

Jakie znacie sklepy z żarówkami led? Chodzi mi o zakup hurtowy, z szybką dostawą i dobrym kontaktem ze sklepem.

nesh009

Posty: 15

 
Dobra hurtownia tego typu jest na ulicy Bartyckiej w Warszawie. Tam można coś tanio i sensownie kupić z takich rzeczy jak taśmy, żarówki, zasilacze, czy profile do taśm. Na stronie www.premiumlux.pl mają pełną ofertę. Dostawa ekspresowa – 24h, praktycznie od ręki.

Jermeri

Posty: 20

 
Po ile w ogóle można teraz kupić taką zwykłą żarówkę LED do salonu? Ciekaw jestem ile warto wydać za taką rzecz, żeby nie przepłacić, ale żeby też nie kupić jakiegoś badziewia co da za słabe światło.

dobryrd

Posty: 14

 
Specem od ledów nie jestem, w zasadzie kupowałem ostatnio pierwszy raz w życiu, ale coś tam mogę powiedzieć. Sklep to znalazłem poprzez kolegę, który mi polecił stronę www.premiumlux.pl. On już od nich długo kupuje i rekomendował. Same żarówki bardzo fajne, nie nagrzewają się, po tym poznać że to LED a nie jakaś tandeta udająca LED.

Krausek34

Posty: 19

 
Z tego co piszą producenci to takie ledówki to mogą chodzić nawet kilkanaście lat...nieźle. Ja te zwykłe to wymieniać tak średnio raz na rok mi się przypalają.

Sis45

Posty: 13

 
Z tego co wiem, to największą hurtownią takich rzeczy w mieście jest Premium Lux, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają sklep na Bartyckiej. Tutaj mi się zdarzyło już kilka razy coś do domu kupić i nie narzekam, zwłaszcza ceny mają ciekawe ;) Na stronie www.premiumlux.pl jest cały asortyment wypisany, można sobie porównać z ofertą innych sklepów.

Qxy2

Posty: 20

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

Nikolee3

Posty: 16

 
Jak dla mnie światło z diod Ledowych jest o wiele przyjemniejsze do życia, niż ze zwykłych żarówek. Różnicę widać, jak się najpierw wkręci jedną żarówkę, a później po chwili porówna z tą drugą.

Mr Frog

Posty: 22

 
Hm, myślę, że korzystny stosunek jakości do ceny oferuje sklep Premium Lux z Bartyckiej w Wawie. Mają tam salon stacjonarny, ale można zamawiać też przez neta -www.premiumlux.pl. Kompetentna obsługa, wysyłka w 24h, oferta dobra dla kupujących detalicznie i hurtowo.

FighterFX

Posty: 21

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

Gerard45

Posty: 22