Rolety kasetowe, sprawdzona firma ?

Rolety kasetowe, sprawdzona firma ?

Cześć. Mam mało miejsca między oknem a sufitem. Czy sprawdzą się w takich okolicznościach szyny sufitowe? Co brać pod uwagę, gdy będę je wybierał w sklepie?

Będę wdzięczny za każdą poradę!

Modniś

Posty: 20

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

Motospec

Posty: 19

 
Hej. Miałem kłopot ze zbyt ogromną ilością światła, a nieraz z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, że nieraz mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Namo

Posty: 18

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, albowiem ceny były bardzo zbliżone do tych, które oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, albowiem potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Dydusek

Posty: 19

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

Blitz55

Posty: 22

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość ciężkie zasłony, więc szybko doszedłem do wniosku, że najbardziej zasadne w przypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, że to rozwiązanie nie dość, że ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

XxxxX

Posty: 26

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość uciążliwe zasłony, więc prędko doszedłem do wniosku, iż najbardziej zasadne w przypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, iż to rozwiązanie nie dość, iż ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

Dyduś45

Posty: 20

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były bardzo zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Zas

Posty: 23

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, niemniej jednak to Twoja indywidualna decyzja :)

Miki

Posty: 14

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy kupił karnisze z nieco wątpliwego źródła i obecnie narzeka, bo nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Warto nie powielać takich błędów.

kobza84

Posty: 20