jakiego producenta oświetlenia polecacie

jakiego producenta oświetlenia polecacie

Myślę nad rozpoczęciem działalności związanej z oświetleniem, nad własnym sklepem internetowym. Wstępnie mam już kilka kontaktów z producentami, ale oczywiście formuła dropshipping mnie tylko interesuje, dlatego ciągle szukam nowych obszarów rozwoju.

Posty: 3

 
Zawsze możesz negocjować jakieś indywidualne warunki, jeżeli zaczniesz dobrze sobie radzić ze sprzedażą. To całkiem popularna praktyka.

Trynnn45

Posty: 4

 
Współpracuję z nimi i potwierdzam, że wszystko w porządku. Bardzo ten dropshipping rozwijają i przyciągają partnerów. Najlepiej oczywiście z gotowców marketingowych nie korzystać, tylko samodzielnie wymyślać nowe rozwiązania sprzedażowe.

Czarek

Posty: 8

 
Właśnie sklepy internetowe wyspecjalizowane w konkretnym obszarze lepiej sobie radzą. Klient bardziej ufa specjalizacji. Wielobranżowe odchodzą w zapomnienie, albo już wymagają właśnie własnej i to często dużej przestrzeni magazynowej.

Wygodniś22

Posty: 12

 
U mnie w sklepie internetowym dropshipping, jak najbardziej działa, ale trzeba współpracować z podmiotami terminowymi, wywiązującymi się z odpowiedzialności. Przy sprzedaży oświetlenia brak kosztów pakowania i obsługi wysyłek to jednak spora różnica i tutaj dobrze się sprawdza ten program http://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Współpracuję z tym producentem od pewnego czasu i żadnych opóźnień do tej pory. Klienci się na nic nie skarżą.

wigry00

Posty: 10

 
Oświetlenie oczywiście, że się sprzedaje. Zobacz, ile teraz działa biur projektowania wnętrz, ile nieruchomości się sprzedaje. Każdy przy remoncie teraz patrzy na design, na nowoczesne rozwiązania.

Madzia

Posty: 4

 
Ciekawe rozwiązanie. Właśnie zacząłem testować i bardzo dziękuję za rozbudowany komentarz.

labuh

Posty: 21

 
Wykończeniówka mocno do góry w ostatnim roku, deweloperzy, oświetlenie też, więc opłacalny rynek. Myślę, że w kolejnych latach to się specjalnie nie zmieni.

edyta123

Posty: 5