body na roczek, jaki sklep ?

body na roczek, jaki sklep ?

Jakie kupić body na roczek żeby był oryginalne? Nie chce takiego normalnego tylko chce żeby to był super prezent dla malucha.

transerwis

Posty: 1

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

Karwan

Posty: 3

 
Ofert jak zawsze jest bardzo dużo. Można bez problemów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również kolor i oczywiście napis, jaki ma się na bodach znaleźć. Ceny są za takie body naprawdę niskie.

Modniś

Posty: 7

 
Dzisiaj można wszystko zamówić. Napis na bodach może być dowolny. Wystarczy tylko zgłosić się do firmy, która ma folię i wie jak jej używać. Można wybrać sobie folię gładka jak i z brokatem. Jest tego naprawdę bardzo dużo, dlatego każda osoba coś dla dziecka znajdzie.

Abaddon616

Posty: 15

 
Propozycji jak zawsze jest bardzo mnóstwo. Można bez kłopotów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka właściwy. Dobieramy również kolor i niewątpliwie napis, jaki ma się na bodach odnaleźć. Ceny są za takie body faktycznie niskie.

sawas

Posty: 5

 
Sklep z bodami dziecięcymi można znaleźć na https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i warto to sprawdzić. Do wyboru są różne body, dlatego każdy coś dopasuje.

Kitas

Posty: 6

 
Widziałam sklep bodami na roczek, który był bardzo dobrze zaopatrzony. Nie mogę na teraz odnaleźć adresu do nich, lecz jak znajdę to od razu go napiszę.

Finest

Posty: 20

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, że wiem, że są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

drumer

Posty: 5