Bluzy sportowe

Bluzy sportowe

W jakim sklepie internetowym waszym zdaniem kobieta może się ubrać fajnie, na sportowo. Zależy mi na tym, aby ciuchy wykorzystywać przede wszystkim na treningu. Chodzę na modną siłownię warszawską (proszę bez negatywnych komentarzy) i zależy mi na podkreśleniu stylu :)

wigry00

Posty: 10

 
Poluj na końcówki sportowych serii odzieży od producentów. Można trafić w super jakościowe rzeczy. Wystarczy do newsletterów sklepów internetowych się zapisać, aby dobrze trafić.

Yuri20

Posty: 20

 
Ćwiczę na co dzień w bluzie sportowej i legginsach z gymhero.eu. Bluza nie przykleja się do ciała. Nawet przy dużym zapoceniu legginsy się trzymają świetnie, proste w pielęgnacji. Materiał bawełna, do tego wysokiej jakości. Wszystkie zabrudzenia schodzą raz dwa, szybko wysychają ciuchy. Obsługa przyjemna, produkt polski. Ogólnie ubrania sportowe mają, ale można chodzić bez problemu na co dzień. Trafiłam do nich przypadkiem, ale teraz regularnie obserwuję promocje i lookbooka. Super stylizacje na Instagramie. Można się wzorować.

gra88

Posty: 12

 
Moim zdaniem najważniejsza jest swoboda ruchów. Pamiętaj również, że niedopasowane ubranie treningowe to najczęściej ryzyko poważnych otarć.

Skuteczność

Posty: 21

 
Nie kupuj tylko ubrań sportowych ze sztucznych materiałów, bo po prostu brzydko pachną, nawet często po wypraniu. Naturalne materiały i dopasowanie do ciała to się sprawdza praktycznie w każdym przypadku.

Dinker5

Posty: 15

 
Jeżeli chcesz tanio i dobrze to bawełniana odzież, najlepiej zapinana gdzieś w okolicach szyi. Warto w każdym razie zainwestować też w termoaktywne rozwiązania, bo po prostu szybciej wysychają.

luke130

Posty: 7

 
A ja bym zwróciła uwagę przede wszystkim na lekkość odzieży sportowej. Na zasadzie lekkości dobieram rozwiązania treningowe i to się zawsze sprawdza przy wygodzie wykonywania ćwiczeń.

atek562

Posty: 8

 
Z doświadczenia wiem, że najlepiej ćwiczyć w bluzie i legginsach, bo nie narażasz się wtedy na przeziębienie. Kiedy ćwiczyłam w szortach i krótkiej koszulce zawsze mi się coś działo z gardłem :P

reklamos

Posty: 13