Sklep z ubraniami

Sklep z ubraniami

Kochane – gdzie w internecie można kupić oryginalnego Gucciego? Ktoś, coś? Dużo jest teraz w sieci różnych sklepów oferujących tego typu bardziej luksusowe marki, ale często bywa tak, że z jakością i oryginalnością takie rzeczy mają problem...

wigry00

Posty: 9

 
Warto zajrzeć na stronę internetowy-sklep.net może akurat znajdziesz coś dla siebie. Bardzo duży wybór markowych torebek i butów zwłaszcza mają. Ja swoje pierwsze buty od Alexandra Mcqueena w życiu tutaj właśnie znalazłam. Noszą się świetnie, moje zdecydowanie ulubione buty. Jednak – co marka, to marka, w sieciówce się tak komfortowych butów nie znajdzie, nie ma takich szans.

Koktus

Posty: 30

 
Dla mnie odkryciem ostatnich lat jest marka M. Kors. Wcześniej to nie słyszałam o jej istnieniu, a robią cudowne sukienki, czy inne części garderoby. Może ktoś wie gdzie aktualnie mają jakieś sensowne promocje na ich rzeczy?

Czarek

Posty: 19

 
Jak się ma szczęście i trochę poszuka to można klasowe marki znaleźć za normalne pieniądze. Ale wiem z własnego doświadczenia że tego farta trzeba mieć naprawdę sporo. Choć oczywiście warto, bo jak się załóżmy Armaniego wyciąga za pół ceny to oczy się cieszą ;)

TomekK

Posty: 19

 
Płaszcz na jesień jakiś nowy bym sobie chętnie sprawiła, ale jeszcze czekam, bo w sumie też w sklepach za dużego wyboru póki co nie ma. Zobaczę jeszcze czy przejdę się do galerii, czy poszukam czegoś w sieci. W internecie na pewno będzie większy wybór.

lejek2@

Posty: 17

 
Co do marek to mam słabość od Gucciego. Zakochałam się w tej marce lata temu kiedy jeszcze w Polsce była raczej słabo dostępna. Teraz na szczęście jeśli ma się pieniądze to można sobie kupić praktycznie wszystko, z dowolnej kolekcji.

ilor45

Posty: 7