sukienki na pierwszą komunię

sukienki na pierwszą komunię

Cześć wszystkim. Potrzebuję sukienki na pierwszą komunię dla córy. Gdzie mi uszyją coś eleganckiego na wymiar? Za wszelkie podpowiedzi serdeczne – senk ju!

Lupusx

Posty: 3

 
Moja mama ma dryg do krawiectwa i projektowania, więc kilka sukni zrobiła mi ona. Powiem szczerze że równie dobrze mogłaby je wystawić na sprzedaż i skasować za nie setki zł, ale ona nie chce.

Laleczka

Posty: 10

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

wom_ww

Posty: 4

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

Black_Riot

Posty: 15

 
Co inne sukienka na co dzień, a co innego suknia balowa czy estradowa. Jeszcze czymś innym są sukienki dla tancerek. Córkę zapisałam niedawno na tańce i już widzę że z dostępnością sukienek na jej turnieje będzie ciężko.

Kowalski

Posty: 11

 
No cześć :) Miałam problem ze znalezieniem sukienki córce do tańców i udało się dopiero w Isel Onir. Potrafią uszyć wszystko, mają dostęp do wielu ciekawych nietypowych tkanin, często gęsto sprowadzanych z Włoch, Dubaju itp. Zdecydowanie polecam! Sklep prowadzi swój profil na FB – facebook.com/IselOnir-875955792589761.

@_yyy111

Posty: 6

 
Mi jest się ciężko wpasować w sukienkę żeby jednocześnie dobrze wyglądać i dobrze że się w takiej kreacji czuć. Zazdroszczę kobietom w moim wieku i smukłej linii....ja po ciążach nie wróciłam do dawnych rozmiarów.

gruszk56

Posty: 9