sklep z odzież męską jaki polecacie ?

sklep z odzież męską jaki polecacie ?

Cześć, poszukuję oryginalnych sklepów z odzieżą, ale specjalnie dobraną pod klienta. Fajnie, żeby był też sklep stacjonarny w Warszawie, nie tylko internetowy

saradonin

Posty: 16

 
Niestety renomowane marki nie zawsze oznaczają najwyższej jakości. Ja tylko kupuję z końcówek kolekcji.

WalSystem

Posty: 28

 
Teraz kupuję ubrania tylko za pośrednictwem sieci. Sieciówki są zbyt drogie. Poza tym lubię oferty zróżnicowane, pod względem marek, jakości.

Krzyhmoin

Posty: 18

 
Ja zawsze w ulubionych sklepach zapisuję się do newsletterów i na Facebooka. Robię też próbne zakupy, żeby dostawać rabaty smsem lub mailem. Wartościowa sprawa.
Kocham sklepy, które selekcjonują odzież i robią dokładne zdjęcia, bez ograniczeń do konkretnej marki. Polecam poszukać właśnie takich działalności.

Radziu

Posty: 24

 
Polecam poczytać blogi modowe i podpytać autorki o pozycje sklepowe. Przez kilka artykułów trafiłam na ciekawe okazje.

klimnrt

Posty: 20

 
Teraz są w modzie outlety internetowe i stylizacje często wykonywane na zamówienie. Wielu sprzedawców teraz szuka rzeczy w kolekcjach konkretnie pod klienta.

Kuniarz

Posty: 25

 
Najpierw szukam ciekawych stylizacji w katalogach najlepszych marek, a później kupuję tańsze, lecz bardzo podobne ciuchy od mniej znanych producentów. Znajomi zawsze są pod wrażeniem tego podejścia.

Gerard45

Posty: 22

 
Dużo mi dało przy zakupie nowych ubrań opracowanie własnego, konkretnego stylu. Teraz nie mam chaosu w szafie. O wiele lepiej się czuję.

FighterFX

Posty: 21

 
Szukaj sklepów, które bazują na końcówkach kolekcji, zwrotach sklepowych, kontaktach z zagranicznymi, niszowymi producentami. Ciekawą ofertę pod tym względem ma Sandra Morawska.

WTFurdoin

Posty: 17