ekskluzywne torebki sklep internetowy

ekskluzywne torebki sklep internetowy

Szukam torebki typu – listonoszka. Gdzie mają takie rzeczy? Żona mi ostatnio coś przebąkiwała, że chciałaby taką torebkę, więc muszę stanąć na wysokości zadania:) Pozdrawiam!

Black_Riot

Posty: 19

 
Nie znam dokładnie nazw sklepów, ale jest ich bardzo dużo w internecie. Wiem, bo czasami sobie przeglądam różne witryny z galanterią i naprawdę jest z czego wybierać. Trzeba tylko mieć fundusze, a najlepiej kasiastego mena ;-)

XxxxX

Posty: 26

 
Niedawno kupowałam sobie nową listonoszkę torbę i póki co ładnie się trzyma. Ale powiem, że trochę zapłaciłam bo prawie pięćset złotych...ja nie lubię oszczędzać na takich rzeczach. Wolę zapłacić więcej, ale mieć torebkę na lata, niż wymieniać co pół roku na nową.

Finest

Posty: 20

 
Mamie w tym roku na gwiazdkę planuję kupić skórzany portfel i już coś tam sprawdziłam w sieci, można dość duże modele utrzelić w dobrej cenie. Ale do świąt w sumie jeszcze trochę czasu, także poczekam z zamawianiem, może się jeszcze jakieś fajne promocje gdzieś wyklują. Pozdrawiam.

hIMMM

Posty: 19

 
Ostatni raz jeśli chodzi o skórzane rzeczy to kupowałem pasek do spodni i było to dobre 10 lat temu, a co ciekawe pasek nadal dobrze się prezentuje. Jednak co skóra to skóra.

AlllB

Posty: 29

 
Mój pasek skórzany to mam jeszcze od matury, więc już będzie z dziesięć lat i cały czas mi służy. Teraz jakbym miał kupować to nie wiem nawet skąd bym zamówił...pewnie jakbym wysłał żoną do centrum handlowego, to bi coś fajnego znalazła.

transerwis

Posty: 33

 
Wiesz co ja to raczej nie kupuję torebek online także trudno mi doradzać tutaj, z resztą w ogóle rzadko kupuję cokolwiek internetowo. Ostatni raz to kupowałam zegarek, ale to dawno temu.

enzoteq

Posty: 29

 
Bardzo duży wybór skórzanych wyrobów tego typu mają na portalu www.shopperka.pl. Kupowałam stąd torebkę na A4 jakiś czas temu, ale mają też skórzane portfele, czy skórzane paski do spodni. Bardzo mi się podobały też ich binzesowe aktówki męskie i nawet chciałam swojemu facetowi kupić, ale on się nie zgodził...

Maciusinski

Posty: 25

 
Jest kilka sklepów wartych uwagi z galanterią. Jak się uda to sobie sprawię nową torebkę jeszcze przed końcem roku, przed tym całym zamieszaniem świątecznym, bo zaraz przed świętami zamawiać to trochę ryzyko ze względu na pracę poczty czy kurierów.

Grabow12

Posty: 17

 
Moja ostatnia torebka to zaczęła pękać po 3 miesiącach. Ostatni raz kupiłam torebkę za mniej niż 100 złotych...w tym przedziale cenowym z tego co ja widzę to nie ma co liczyć na w miarę przyzwoitą jakość. No chyba, że macie namiar na marki, które robią nie za drogie torebki z dobrego gatunkowo materiału? Hm? ;>

kondziu

Posty: 22