gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

labuh

Posty: 1

 
Jak wybierałem drzwi to się inspirowałem naturą głównie. Teraz właśnie dużo ludzi wybiera stal, jakieś materiały sztuczne, a ja poszedłem w drzwi dębowe od http://www.meblerevia.com/ i jestem zadowolony, bo przynajmniej się w pewien sposób wyróżniam. Zamontowałem sobie takie drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ogóle nigdzie podobnego stylu wykończenia drzwi nie spotkałem tak szczerze mówiąc.

Warszawiak

Posty: 6

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

Kitas

Posty: 4

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Mamuśka

Posty: 3

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Laleczka

Posty: 5

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

benia32

Posty: 17

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

gruszk34

Posty: 7

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Mr Boks

Posty: 4

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

figo

Posty: 4

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

donbagino

Posty: 7