kuchnie na wymiar, proszę o pomoc

kuchnie na wymiar, proszę o pomoc

Chce zmienić kuchnie w domu na jakąś niezmiernie nowoczesną, natomiast nie wiem, jaki styl wybrać żebym był zaspokojony z efektu końcowego? Co polecacie?

Warszawiak

Posty: 2

 
Duży wybór kuchni na wymiar znajdziemy w internecie. Warto jednak sprawdzać czy firma naprawdę się na tym zna i czy stosuje najlepszej klasy materiały do produkcji.

WielkiBO

Posty: 15

 
Mnie tez się podoba styl skandynawski. Lubię drewno, wobec tego jeżeli będę teraz zmieniać kuchnie to na pewno w takim stylu. Nawet, jeżeli koszt będzie wysoki to mnie to nie interesuje. Liczy się efekt. Przecież kuchnię na wymiar robimy na długie lata i nie ma, co patrzeć na koszty.

Mariusz

Posty: 3

 
Według mnie, jeśli chodzi o taki nowoczesny, ale chłodny klimat to kuchnia industrialna idealnie się do tego nadaje. Tylko pamiętajmy, że to trzeba lubić. Takimi kuchniami na wymiar zajmują się specjaliści. To, dlatego mogą dopasować wszystkie elementy do naszych potrzeb. Znają się na tym i pomogli już wielu osobom. Nam też coś doradzą.

labuh

Posty: 12

 
Zamawialiśmy kuchnie pod wymiar na stronie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Firma ma super ofertę. Znajomi też u nich zamawiali. Oni bardziej stawiają na klasykę, dlatego wybrali kuchnie angielską, a my na nowoczesność i kuchnie industrialną.

Lupusx

Posty: 3

 
Kuchnia góralska jest super, lecz do nowoczesnego wnętrza raczej nie pasuje. Znajomy ma kuchnie w stylu pop i jest niezmiernie zaspokojony. Wszystko jest wówczas na połysk. Wygląda to rzeczywiście nowocześnie, lecz jednocześnie wydaje się tworzyć ciepły klimat.

Modniś

Posty: 7

 
U mnie też by się przydał już remont, ale widziałem, iż jak się chce coś porządnego to na nieszczęście trzeba będzie za to sporo zapłacić. Na razie tyle kasy nie mam na remont.

dobryrd

Posty: 3