deweloper w Krakowie, poszukuję !

deweloper w Krakowie, poszukuję !

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je znaleźć? Szukam czegoś nowoczesnego i dużego. Mam sporą rodzinę, dlatego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

Elektros

Posty: 1

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

wicio149

Posty: 9

 
Znaczny wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie nowomodne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi zakupili taki dom.

Lalka

Posty: 3

 
Nie niesłychanie znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać wiecej, niemniej jednak przynajmniej mieć coś pewnego.

ombre070

Posty: 6

 
W Krakowie jest wiele inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich dużo. Nie ulega wątpliwości te doskonalsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

Jacuś

Posty: 9

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

wiesław11

Posty: 11

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, wobec tego nie pożądane byłoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większa część z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

pawel253 

Posty: 5