Działki Kielce

Działki Kielce

Wiem, że portali ogłoszeniowych jest sporo, ale pomóżcie mi wybrać ten najlepszy, co?:) Chcę sprzedać dom pod Krakowem i szukam kupca. Fajnie jakby to była stronka z dużą pojemnością na zdjęcia i inne dodatki, które pozwolą dobrze zaprezentować mój dom przed ewentualnym kupcem.

zoferek

Posty: 25

 
Będę musiał się rozejrzeć za taką stronką, bo akurat muszę wynająć mieszkanie w najbliższym czasie. To znaczy muszę...chcę :) Dobrze byłoby, żeby lokal zarabiał, zwłaszcza, że to mieszkanko niedaleko miasteczka studenckiego :)

Liczę, że szybko znajdę najemców :)

666iber45

Posty: 24

 
Masz tych stronek od groma...ja już też sam nie wiem, gdzie dodać swoje ogłoszenie. Generalnie zależy mi na tym, żeby miało dużo wyświetleń, mogę nawet za nie jakoś rozsądnie zapłacić.

Badalaman

Posty: 21

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na http://oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

Kruk

Posty: 30

 
Witka!

Człowieku takich portali śmiga w necie chyba milion. Najlepiej próbować w kilku równocześnie. Ja bym tak zrobił!

Zygzaczek3

Posty: 25

 
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na to, żeby szybko sprzedać jakąkolwiek nieruchomość – dom, działkę, mieszkanie, magazyn niż internet. Najlepsze portale są odwiedzane dziennie przez tysiące ludzi, więc szanse na udaną transakcję są spore.

Bobek1200

Posty: 30

 
Najlepiej to moim zdaniem ogłoś się najpierw na fejsie, jak masz, albo na innej społecznościówce. Może akurat ktoś z Twoich znajomych będzie zainteresowany. Zawsze to lepiej z kimś kogo się zna przeprowadzić taką transakcję...no chociaż z drugiej strony, mówią, że z rodziną to najlepiej na zdjęcia:P

Serduszko4

Posty: 16