program do katalogowania majątku

program do katalogowania majątku

Jakie macie doświadczenia z programami do archiwizacji i katalogowania dóbr – ruchomych? Które programy są faktycznie proste i przyjazne w obsłudze?

namok

Posty: 22

 
Różnie można tracić z tymi programami, są prostsze w obsłudze i bardziej wymagające w zależności od potrzeb. Inne dla instytucji, inne dla prywatnych użytkowników. Trzeba szukać i sprawdzać. ;) Powodzenia!

Tatusiekk

Posty: 28

 
Oj nie będę tutaj dobrym doradcą ;/ Słabo się orientuję w takich informatycznych rzeczach, ja to jeszcze jestem z czasów pióra i papieru, z innej epoki zupełnie ;P

VamnHopeHom

Posty: 11

 
Zacząłem od miesiąca sobie przeglądać co ja mam wartościowego w domu tak naprawdę i w sumie wyszło trochę rzeczy. Jest parę obrazów, są jakieś zegarki, trochę biżuterii, trochę drogiej porcelany...Zastanawiam się nad zakupem licencji na program SEJFSOFT -www.sejfsoft.pl. Dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat tej apki. Zobaczymy. :) Hej!

beniek

Posty: 23

 
Coś tam słyszałem o takich programach, bo się niedawno rozglądałem za czymś w podobnym stylu do katalogowania i archiwizacji, ale żadnych nazw programów nie kojarzę niestety.

Rambdalll

Posty: 19

 
Niby można taki katalog prowadzić w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym, ale specjalny program jest lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym, łatwiej się w czymś takim odnaleźć i zarządzać informacjami. To na pewno.

namok

Posty: 19

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

1Alex149

Posty: 24

 
Mam podobny problem z wyborem dobrego oprogramowania do takiego katalogowania. Jest ich trochę w sieci, w różnych cenach i z różnymi funkcjami. Nie wiem co by tu wybrać optymalnie.

Krausek34

Posty: 19