idealne tętno bieganie, szukam !

idealne tętno bieganie, szukam !

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Marys56

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

alidomus

Posty: 10

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Marioleczka

Posty: 18

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Lipa08

Posty: 4

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Pyszności2

Posty: 7

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Bialy_Wilk

Posty: 11

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

DobreRADY

Posty: 3

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niesłychanie idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, należałoby sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

namok

Posty: 4

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

andrew66

Posty: 16

 
Porządne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezmiernie dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Rico

Posty: 5