Druk wizytówek, gdzie ?

Druk wizytówek, gdzie ?

Hejka. Zamierzam zamówić dla swojej firmy wizytówki kaszerowane, gdzie taką usługę wykonają najszybciej i najlepiej?

Franuś

Posty: 18

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

Boss

Posty: 11

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

TomekK

Posty: 19

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://letterpress.mamywas.edu.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Gerard45

Posty: 22

 
Jeśli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to powinność innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty dużo różnią się do zwyczajnej grafiki.

Iwona3

Posty: 24

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

retrun

Posty: 20

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niesłychanie cieszy.

michaś34

Posty: 17

 
Większa część agencji drukarskich na swoich stronach posiada właściwe kalkulatory, jakie znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany uprzednio projekt graficzny.

michooo56

Posty: 21

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Marys56

Posty: 17