Naprawa ploterów HP, znacie coś?

Naprawa ploterów HP, znacie coś?

Czy w waszej opinii w przypadku awarii plotera HP jest sens oddawać go do serwisu ploterów? Nie wiem czy nie lepiej byłoby kupić zupełnie nowy ploter, który będzie poprawnie działał przez długi czas.

serwus45

Posty: 12

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, jakie nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć należytej wiedzy.

Zas

Posty: 23

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

GF6

Posty: 26

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

alitomm

Posty: 21

 
Usterki w ploterach naturalnie się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość wielokrotnie. Z doświadczenia wiem jednakże, że większa część z nich da się usunąć w serwisie ploterów rzeczywiście niewielkim kosztem.

JasioJasio

Posty: 22

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń nabycie nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

Boss

Posty: 27

 
W swojej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Madzia

Posty: 28

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w idealnym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

Marynek56

Posty: 24