Kredyty dla Rolników - Lubin

Kredyty dla Rolników - Lubin

Niezależny doradca z doświadczeniem w temacie kredytów mieszkaniowych – jaki? Hipoteka to decyzja na długie lata, więc zależy mi żeby została trafnie podjęta. ;]

gregcie@

Posty: 18

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

Annna1

Posty: 31

 
Ciekawe jakie oprocentowanie można optymalnie wynegocjować w przypadku kredytu na 100 tyś na inwestycje w firmie? Ktoś wie? Wiem, że istnieje szansa żeby dostać jakieś wsparcie unijne w przypadku takiego kredytowania...ciekawie.

Merlinek

Posty: 15

 
Akurat ja to jestem z tych ludzi, co to się boją zadłużać. Autentycznie mam jakiegoś stracha. Wolę zbierać, odkładać, ewentualnie mniej wydać, ale byle nie brać żadnego kredytu ;)

Kruk

Posty: 30

 
Sam bym się musiał rozejrzeć za kredytem samochodowym dla firmy. Już parę razy o tym myślałem, ale byłem tak zajęty sprawami bieżącymi, że gdzieś ten temat umierał...i tak w kółko.

Himer56

Posty: 15

 
Ja to przed wrześniem załatwiałam pożyczkę na tysiąc złotych, bo dzieciom trzeba było wyprawkę kupić szkolną. I tak praktycznie mam co roku ;PP A ponoć podręcznik do 1 klasy był darmowy i co z tego? ;-)

kondziu

Posty: 22

 
W przypadku kredytu mieszkaniowego, a konkretnie programu MDM to mnie pomogli doradcy ze strony www.kredytytotu.pl. Zarysowali mi ofertę rynku, pokazali lepsze i gorsze strony poszczególnych ofert i pomogli wynegocjować optymalne warunki. Niezależni doradcy i to było widać. Nie szukali na siłę oferty, tylko obiektywnie przyjrzeli się temu co ma do zaoferowana rynek. Polecam!

Eloo45

Posty: 18

 
Mnie by interesowały zwłaszcza kredyty bez US i ZUS, a takie ciężko znaleźć na dobrych warunkach. Trochę szukam od dłuższego czasu i bez sukcesów niestety.

zachy

Posty: 22