Co to jest kredyt hipoteczny dla młodych?

Co to jest kredyt hipoteczny dla młodych?

Dzień dobry.

Czy możecie podsunąć mi link, gdzie znajdę kalkulator kredytowy dla młodych? Zależy mi na w miarę precyzyjnym wyliczeniu wysokości rat przy konkretnym oprocentowaniu.

Max Pejnn

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Niczym szczególnym nie zaskoczył mnie rządowy projekt mieszkanie dla młodych, który wspiera osoby do 35 roku życia, które są zainteresowane zakupem mieszkania lub domu na rynku pierwotnym. Warto zaznaczyć, że istnieją pewne limity związane z metrażem mieszkania lub domu.

giena1977a

Posty: 21

 
Hejka.

W mojej opinii mieszkanie dla młodych to konkurencyjna propozycja dla wszystkich, kto nabywa swoją pierwszą nieruchomość i nie przekracza 35 roku życia. Kredytując w ten sposób nieruchomość można spłacać ją poprzez co najmniej 15 lat, a dofinansowanie pochodzące z państwa w moim przypadku wyniosło 10% (jestem singlem).

Polecam!

Annna1

Posty: 31

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, jakie nie ukończyły 35 roku życia i są zainteresowane zakupem nieruchomości, czyli pierwszego w życiu mieszkania lub domu jednorodzinnego.

Zerknijcie na jego szczegóły.

Bierny67

Posty: 22

 
Cześć. Wydaje mi się, że dużo z Was ma świadomość, że kredyt hipoteczny dla młodych, który pozwala zyskać dofinansowanie co najmniej 10% wartości nieruchomości. Trzeba wiedzieć, że istnieje parę warunków, jakie należy spełnić, aby zakwalifikować się do uzyskania rządowego wsparcia. Mi się udało je zdobyć całkiem prędko.

Darek

Posty: 19

 
Hej.

Gdy poszukiwałem kalkulator kredytowy dla młodych zwiedziłem około setki stron, a wszystkie niezbędne informacje i kalkulator odnalazłem dopiero tutaj: http://www.mdm.edu.pl. Polecam Wam zajrzeć, jeżeli chcecie otrzymać więcej informacji na temat warunków programu rządowego Mieszkanie dla Młodych.

ombre070

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia i są zainteresowane zakupem nieruchomości, czyli pierwszego w życiu mieszkania lub domu jednorodzinnego.

Zerknijcie na jego szczegóły.

DevilScream

Posty: 31