zwrot prowizji bankowej, poszukuję

zwrot prowizji bankowej, poszukuję

Witam. Mam problem ze zwrotem prowizji bankowej w jednej z firm pożyczkowych. Podobno są osoby, jakie pomagają.

wirwik

Posty: 2

 
Lecz jakim prawem? Czym się zasłaniają? Jeżeli jest taki zapis w umowie to nie ma problemu. Jeżeli masz problem ze zwrotem, odzyskaj prowizję bankową z pomocą fachowców. Pobierają niewielkie opłaty, adekwatne do odzyskanych pieniędzy. Zawsze to coś.

Czarek

Posty: 10

 
Korzystałam z pomocy kancelarii, bowiem inaczej to chyba nigdy nie zobaczyłabym pieniędzy z prowizji bankowej na koncie. To jest jej adres https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Polecam z własnego doświadczenia. Bardzo rzetelna współpraca.

Rico

Posty: 4

 
Nie daruj im. Odzyskaj prowizję bankową, bowiem ci się należy. To są w końcu twoje pieniądze i masz pełne prawo do tego, aby się o nie ubiegać. Jeżeli nie jesteś w stanie zwykle, to rzeczywiście pomoc kancelarii jest jedyną sensowną deską ratunku. Nie ulega wątpliwości pobierają jakieś opłaty, natomiast tak czy w przeciwnym wypadku , to się opłaca.

izabelka

Posty: 7

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset zł bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

Black_Riot

Posty: 11

 
Tak też zrobię. Nie będę darować im pieniędzy. Najpierw grzecznie spytam o zwrot prowizji bankowej, a jak to nie zadziała, to skorzystam z waszej porady. Z góry bardzo dziękuję.

marionnn

Posty: 10

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z prawem, ale ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, ale pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

meachalll

Posty: 16

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z przepisami, ale ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, ale pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

Kasiaaaa1

Posty: 24

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, iż na konto otrzymam opłakane pieniądze.

Fruuu56

Posty: 22