wkłady kominkowe Defro, poszukuję!

wkłady kominkowe Defro, poszukuję!

Nie wiem jaki wkład kominkowy i kratę wybrać dla siebie? Wymagań wielkich nie ma, ale nie za bardzo się na tym znam. Jeśli korzystacie z jakiś firmowych wkładów i macie zamontowane kratki to dajcie mi znać.

Miki

Posty: 1

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt sporo, albowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, wobec tego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

wieszdo87

Posty: 6

 
Można bez problemów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/235-hajduk. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

21gregorek

Posty: 9

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

Lupusx

Posty: 4

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o olbrzymiej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo iż pali się w nim praktycznie na co dzień to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Gruamer

Posty: 4

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, niemniej jednak jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, jakie można odszukać na internecie, zatem pożądane byłoby z tego korzystać.

syrena88

Posty: 15

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

mniszek67

Posty: 4

 
Do wyboru są inne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Propozycja jest niezwykle dobrze przygotowana.

kondziu

Posty: 5