sesja w plenerze szczecin, kogo polecicie ?

sesja w plenerze szczecin, kogo polecicie ?

Chcę zrobić sobie sesję rodzinną w Szczecinie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Chodzi mi o niezmiernie oryginalną i niepowtarzalną sesję.

zbychu6

Posty: 1

 
Nie robiła nigdy takich fotografii, lecz widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę fachowo. My mamy fotografii mnóstwo, lecz nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie fotografie pozwolić, lecz jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Oct714

Posty: 10

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

żabka45

Posty: 2

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z bardzo dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

Penio

Posty: 18

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, albowiem dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Kosztowne to nie jest, zatem może się zdecyduje? Poczekam jeszcze troszkę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

Alim45

Posty: 11

 
Znajomy nam robił sesje, niemniej jednak nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak wykonać zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej fotografii.

krugerPL

Posty: 4

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

345_14

Posty: 12

 
Polecam wykonanie sesje plenerowe w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najbardziej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

Sklepik

Posty: 3

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Atrakcyjna cena, ale i niesamowite zdjęcia. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to powinien sprawdzić zdjęcia, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

serwus45

Posty: 12