drzewa owocowe sadzonki, gdzie ?

drzewa owocowe sadzonki, gdzie ?

Mam pytanie o sadzonki drzew owocowych. Gdzie kupić, do kogo najlepiej się udać. Słyszałem, że markety odpadają.

piekniśś

Posty: 10

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie sprawia mi problemów w uprawie, zatem nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bowiem masz pewność porządnej jakości.

wiesław11

Posty: 11

 
Szukam sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach zakup krzewów owocowych i zależy mi oczywiście na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

Silverr

Posty: 21

 
A co do iglaków, to mnie też przydałaby się jakaś sprawdzona strona z wiadomościami i wiedzą. Muszę zaznaczyć, że wszędzie piszą to samo i nie znalazłem jak do tej pory żadnej strony, która zachwyciłaby mnie rzetelnością :( Dokładnie szukam informacji o uprawie świerka pospolitego. Jak coś znacie, piszcie.

AlllB

Posty: 29

 
Ja w ten sposób zamawiam zawsze świerk srebrny na święta w hurcie, bo do kilku restauracji idzie, do domu i dla rodziny :D Polecam, bo masz wtedy pewność, że będzie to piękna choinka. Prosto z plantacji, nic nieprzebrane itd. Cenowo wychodzi podobnie. Musisz zapłacić za transport, ale to i tak zawsze opłacalna inwestycja z uwagi na jakość.

namok

Posty: 22

 
Wyjątkowo duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

Webmaster

Posty: 24

 
Poszukuję sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach nabycie krzewów owocowych i zależy mi nie ulega wątpliwości na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

derums3

Posty: 5

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bo wiem, że to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam znaleźć sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

nerkuś

Posty: 16

 
Jakość jest bardzo ważna. Pamiętaj, że jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz kupić je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej prosto od producenta. Masz wtedy pewność.

Miki

Posty: 11