oczyszczanie sodą oczyszczoną

oczyszczanie sodą oczyszczoną

Hej, szukam jakiegoś pomysłu na biznes, firma remontowa straciła obecnie rację bytu, ze zleceniami różnie, z pracownikami przy pandemii również różnie bywa. Zostałbym chętnie jakoś w takiej branży albo pokrewnej, ale najlepiej jakby człowiek pracował sam, ewentualnie we 2 -3 osoby maksymalnie to może jak będzie się tylko od siebie uzależnionym to będzie lepiej.

TomekK

Posty: 1

 
Technologia oczyszczania sodą to u nas wiadomo nowość, ale mam wrażenie, że taka oferta jak SodaBlast Systems (https://www.sodablastsystems.pl/) to faktycznie będzie taki dobry kierunek, który pozwoli na to, by rozwinąć usługi w zakresie oczyszczania. Soda daje super efekty, dodatkowo czyszczenie jest znacznie szybsze niż piaskowanie, dokładniejsze.

Kitas

Posty: 8

 
Osobiście uważam, że warto postawić na taki sprzęt do sodowania, oczyszczanie sodą będzie dużo bardziej efektywne, poza tym taką maszynę można w wielu miejscach wykorzystywać i to też bardzo duży plus. Takie maszyny super się sprawdzają, koszt oczywiście jest spory, ale usługi też dają spory zarobek.

Specjalista

Posty: 12

 
Sodowanie faktycznie daje super efekty i moim zdaniem z tego warto skorzystać. Jeśli tylko masz taką opcje, kogoś ze sprzętem do sodowania dostępnego to warto skorzystać, efektywność czyszczenia będzie znacznie większa niż w przypadku realizowania takich usług jak piaskowanie.

Miki

Posty: 4

 
Jeśli chcesz decydować się na czyszczenie sodą to koniecznie trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt i to taki, którego jakość będzie na wysokim poziomie więc jednak musisz szukać jakieś firmy, która taką technologię przygotowała i jest w stanie zagwarantować jej jakość na wysokim poziomie.

pawel253

Posty: 17

 
Jednak powoli krok po kroku to sodowanie u nas się zaczyna rozwijać i już kilka razy widziałem te maszyny, które mają oczyszczać sodą. Wiadomo, że jednak piaskarki nadal są wiodące na naszym rynku. Choć pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego znajdziesz także pod tym kątem.

Dzidzia

Posty: 8

 
Ja obecnie dysponuje maszyną do sodowania i jestem bardzo zadowolony. Nie brakuje klientów, którzy są zainteresowani skorzystaniem z takiej usługi więc to wielki plus. Sam sprzęt funkcjonuje faktycznie na wysokim poziomie i czyszczenie jest dużo skuteczniejsze niż z piaskarką, którą wcześniej wykorzystywałem,.

labuh

Posty: 10