Potrzebuje na dzisiaj silnik krokowy ! POMOCY !

Potrzebuje na dzisiaj silnik krokowy ! POMOCY !

Od dłuższego czasu poszukuję taniego sklepu z elementami budowy maszyn. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Głównie chodzi mi o kupowanie takich elementów jak łożysko, tuleje, rolki i inne tego typu specjały...

Abaddon!123

Posty: 16

 
Jeśli możesz to napisz coś więcej, jakie konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje porządnych sklepów z takim asortymentem. Mnóstwo zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

Iwona3

Posty: 24

 
Powiem tak – korzystam teraz z kilku dostawców internetowych. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi produktami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do gigantyczny asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Aktualnie z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

iwanowskis

Posty: 23

 
Ano witam, witam :) No z CNC to naprawdę może być niekiedy problem, żeby znaleźć porządny sprzęt za rozsądną kaskę. Ja kupowałem jakiś czas temu sterowniki, płyty główne i kontrolery ruchu ze stronki http://www.ebmia.pl/maszyny-mach3-c-287.html. Ceny na zaskakująco niskim poziomie, natomiast sam asortyment dobry. Nie była to jakaś azjatycka tandeta. Z całym szacunkiem dla Azjatów of course...

Warszawiak

Posty: 27

 
Ulalala...dawno nie kupowałem takich części, zarówno już nie za niesłychanie się orientuję, gdzie obecnie pożądane byłoby robić zakupy. Sprawdziłem sklep, u którego ostatnio zamawiałem, natomiast było to kilka lat temu i już nie istnieje, zarówno nic nie doradzę.

Pozdrawiam gorąco.

Vickson

Posty: 23

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, że prowadnice liniowe potrzebne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś wyjątkowe żądania co do marki? Powiem, że olbrzymi wybór, od przeróżnych producentów, chociażby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

lukashb

Posty: 24

 
Różnorako to bywa, jeżeli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, lecz jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, iż przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, bowiem tutaj zapewniają przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

jui

Posty: 23

 
Gdzieś czytałem ostatnio podobny wątek na innym forum. To byłeś Ty? :) Bo nie wiem, czy znowu odpowiadać:) Niemniej jednak dobra, co mi tam...Koło pasowe wyważane TaperBush, koło bez otworu i koło do pasów Micro-V polecam ze sklepu http://www.ebmia.pl/pasy-kola-pasowe-kola-pasow-klinowych-c-196_479_481.html. Pełna obsługa klienta, porady online, sprawna wysyłka. Takich sklepów potrzeba na tym przetrzebionym rynku...

Hej!

1Alex149

Posty: 24