Arduino sklep

Arduino sklep

Hej.

Obecnie jestem na etapie poszukiwania najlepszego wyświetlacza, który będzie funkcjonował jako Arduino LCD. Macie jakieś doświadczenie w zakresie dokonywania podobnego wyboru?

Dzięki z góry za rady.

Mord

Posty: 15

 
Moja przygoda ze środowiskiem Arduino IDE rozpoczęła się stosunkowo dawno.

Dokonałem wtedy zakupu w sklepie internetowym http://abc-rc.pl/Arduino poprawnego zestawu startowego, czego w żadnym stopniu nie żałuję. Rozpoczęła się wówczas moja idealna przygoda z programowaniem, która mam nadzieję, iż będzie trwała jeszcze rzeczywiście długo.

Polecam ten sklep.

Klarka45

Posty: 18

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi ilość jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Ponadto zaletą są także rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 zł.

Grabow12

Posty: 17

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość gigantycznie. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zagwarantować sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

Siwek

Posty: 25

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

Webmaster

Posty: 24

 
Widzę, że kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, ale mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Gurugum

Posty: 20

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, która powinna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość spore możliwości mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

azBee

Posty: 16

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi liczba jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Na dodatek zaletą są zarówno rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 złotych.

Marioleczka

Posty: 21

 
Widzę, iż kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim przypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, niemniej jednak mi się udało tylko dzięki determinacji. Często miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Sarenka

Posty: 20