my cafe przepisy, szukam

my cafe przepisy, szukam

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezwykle się na tym znam.

Wacław

Posty: 2

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

misuuuop

Posty: 5

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

Kasiaaaa1

Posty: 24

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam znaleźć sporo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

XxxxX

Posty: 26

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Liome5656

Posty: 19

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić dużo czasu.

Rico

Posty: 9