Pomocy! Czy jest jeszcze kupię gdzies żywność zdrową?

Pomocy! Czy jest jeszcze kupię gdzies żywność zdrową?

Witam serdecznie. Potrzebuję namiar na osobę, która jest w stanie zaproponować mi ekologiczne warzywa w Krakowie. Czy jesteście w stanie kogoś polecić?

Sarenka

Posty: 20

 
Ekologiczne owoce w Krakowie w mojej opinii możemy zdobyć na dwa sposoby: udając się na targowisko i wierząc na słowo sprzedawcy, którego ktoś może nam polecić lub biorąc pod uwagę etykietę produktu i odpowiednie oznaczenie jasno stwierdzające, iż dany owoc pochodzi z uprawy ekologicznej. Istnieją zwolennicy zarówno pierwszej, jak i drugiej metody.

yarofe

Posty: 20

 
Nie wiem czemu, ktokolwiek z Was narzeka na dostępność produktów ekologicznych w Krakowie. Osobiście odnalazłem kilkadziesiąt sklepów z taką żywnością, kilka targowisk z warzywami oraz owocami, a zarówno różne stoiska w większych sklepach, jakie raczej nie zdają egzaminu, bowiem wybór w takich punktach jest mocno ograniczony.

WalSystem

Posty: 25

 
W moim wypadku ekologiczne owoce w Krakowie zdobywam zawsze składając zamówienie w tym miejscu: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne.

Mogę ich pochwalić za indywidualne podejście do klienta, szeroki asortyment oraz najlepsze ceny, jakie do tej pory spotkałem w Internecie i sklepach stacjonarnych z towarami ekologicznymi.

Rambdalll

Posty: 12

 
Nie dziwię się całkiem sporemu gronu osób, które rezygnują z kupowania produktów ekologicznych w Krakowie tylko z uwagi na ich koszt. Czasami koszty życia przerażają wiele osób, a gdy dodać do tego produkty ekologiczne może wyjść astronomiczna suma. Niezdrowe jedzenie czasami to jedyne rozwiązanie.

HiT92

Posty: 25

 
Żywność ekologiczna w Krakowie w mojej opinii daje gigantyczne pole manewru dla klientów, którzy zamierzają zmienić sposób odżywiania się. Taka żywność moim zdaniem jest gwarancją zdecydowanie większych sił witalnych, bo po prostu dostarcza organizmowi o wiele więcej witamin.

Worms

Posty: 13

 
Solidnie po kieszeni każdego miesiąca uderza mnie sklep ze zdrową żywnością w Krakowie. W sumie nie żałuję podjętej decyzji o zdrowym trybie żywienia, bo trzeba być konsekwentnym :) Udało mi się nawet w połączeniu z aktywnością fizyczną zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Anno Domini

Posty: 24