Pizzeria Ostrowiec, gdzie warto zamówić?

Pizzeria Ostrowiec, gdzie warto zamówić?

Hej, gdzie można zjeść faktycznie dobrego burgera w Ostrowcu? Próbowałem w kilkanastu miejscach i to nie to, o czym myślałem?

Czarek

Posty: 10

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, że mają takie dobre ceny. Trzeba to wszystko sprawdzić na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a szukam nie wiadomo gdzie:)

Tajmniczy45

Posty: 21

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

SkinNer7

Posty: 16

 
Dobrze i tanio jeśli chodzi o pizzę dziś nie jest bezproblemowo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, która stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością dzisiaj w naszym mieście.

Dr Nemo

Posty: 12

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie niesłychanie też gustuję w takim repertuarze:) Natomiast od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

Kitas

Posty: 10

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

bogowie4

Posty: 14

 
Marzy wam się dobra pizza? U nas w Ostrowcu macie tę możliwość zagwarantowaną. Kochani w tym mobilnym lokalu można naprawdę zjeść smacznie i to wcale nie drogo. Niedawno miałam akurat okazję tam się gościć ze znajomymi i odniosłam ekstra wrażenie, dlatego wszystkim gorąco polecam. Nie ma co szukać dalej, uderzajcie tam gdzie ja. Pozdrawiam.

stopiw7

Posty: 18

 
O dobrą pizzerię w Ostrowcu zawsze było trudno. Odkąd poznałam ten lokal, mam wrażenie, że poznałam inny smak placka, jakiego znam przecież od dziecka. Kochani nie zastanawiajcie się u nich można bez obaw zamawiać. A w lokalu jest jak u mamy. Pozdrawiam.

Penio

Posty: 20

 
Nie niezwykle orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

Smerfik

Posty: 28

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

Wygodniś22

Posty: 12