Dobry fryzjer w Katowicach, która firma ?

Dobry fryzjer w Katowicach, która firma ?

A jeśli możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego w Cieszynie, byłbym wdzięczny. Babeczka do której chodzę, znudziła mi się :)

zbychu6

Posty: 7

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać poprzez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

345_14

Posty: 12

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym zbadać dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, iż to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama poszukuję informacji na temat gabinetów, albowiem mam obawy. Życzę powodzenia.

Hostelos3

Posty: 9

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

WalSystem

Posty: 25

 
Sposobów na cellulit w gabinecie wiele się znajdzie :) Ale to prawda, iż trzeba udać się do dobrej kosmetyczki w Katowicach. Najlepsze są wielkie sprawdzone, fachowe salony. W mniejszych gabinetach nie ma takiego zakresu usług.

Qxy2

Posty: 20

 
Znów święta i ponownie dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, iż nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

Waka Waka

Posty: 17

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

edyta123

Posty: 11

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam porządnej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, iż jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

mniszek45

Posty: 10

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Dziadek

Posty: 25

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o mnóstwo prościej :) Mam nadzieję, że w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

dmanuss

Posty: 14