Jaką kosmetyczkę w Rzeszowie polecicie ?

Jaką kosmetyczkę w Rzeszowie polecicie ?

Chyba przyszedł czas i na mnie. Skóra w kiepskiej kondycji, co sądzicie o mezoterapii? Jest jakiś dobry gabinet w Rzeszowie, który zdążyłyście sprawdzić?

Specjalista

Posty: 12

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Naprawdę muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

Penio

Posty: 20

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

jpyzio

Posty: 22

 
Idealnie, iż można gdzieś wyrazić swoją opinię, albowiem niesłychanie cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na jakiego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

duduś34

Posty: 15

 
Ze swoim cellulitem walczyłam jak lew przez ponad 3 lata. Pomogły mi dopiero zabieg endermologia integral. Taki masaż to jednak coś całkiem innego niż tradycyjne metody. Koszt jest i trzeba się z tym liczyć, ale efekty są niesamowite i szkoda nie skorzystać.

dagaaa5

Posty: 13

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Naprawdę można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

wisła1905

Posty: 11

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już bardzo w porządku. Bardzo się cieszę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

@_yyy111

Posty: 21

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora ilość też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

namok

Posty: 19

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

turysta00

Posty: 18