paznokcie hybrydowe kraków, oferta

paznokcie hybrydowe kraków, oferta

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Jarko445

Posty: 2

 
Od czasu do czasu należałoby zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma różne sposoby. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

krugerPL

Posty: 4

 
Ja właśnie szukam jakiejś sprawdzonej osoby, albowiem raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bowiem miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

FFelxus

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, natomiast jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeżeli ktoś mnie tutaj namówi, bo efekt jest naprawdę wow :D

Polaczek90

Posty: 22

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry bardzo dziękuję.

Wariat

Posty: 8

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Oleczek34

Posty: 21

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w jakim robią paznokcie faktycznie profesjonalnie i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Gargamel5

Posty: 6

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Gerard45

Posty: 22

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega doświadczony manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

Specjalista

Posty: 12

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Elllooo12

Posty: 11