Nożyczki fryzjerskie

Nożyczki fryzjerskie

Pilnie szukam taniej hurtowni fryzjerskiej. Pomóżcie znaleźć jakieś rzeczowe miejsce, gdzie produkty nie mają kiepskiej jakości.

xxx_009

Posty: 17

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

lechu98

Posty: 11

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

Trener

Posty: 27

 
Niesłychanie zależało nam na tym, żeby w naszym salonie fryzjerskim było naprawdę profesjonalnie, dlatego wybraliśmy tę właśnie hurtownię fryzjerską i nie żałujemy. Mam nadzieję, że i wam uda się dokonać w niej zakupów, jakie będą was cieszyły. Proponowaliśmy jej artykuły znajomym, też są zadowoleni. Polecamy więc gorąco!!!

giena1977a

Posty: 21

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, natomiast w większości sklepów czy hurtowni można zdobyć je w niezmiernie dobrej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak niezmiernie nimi martwić.

wyspa

Posty: 14

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Dlatego nie liczą na to, że jak wydam na nożyczki parędziesiąt złotych, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

Makus16

Posty: 28

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

Oleczek34

Posty: 22