Co to jest Bielenda

Co to jest Bielenda

Dzień dobry. Od niedawna prowadzę salon kosmetyczny i poszukuję dostawcy, który zaopatrzyłby mnie w większe ilości kosmetyków. Zależy mi zwłaszcza na rozwiązaniach ekologicznych. Realizujemy w naszym zakładzie zabiegi mikrodermabrazji, więc głównie zależy mi aktualnie na dobrej jakości korundzie.

idzepeto

Posty: 19

 
No tak, trudno jest teraz zdobyć dobrego dostawcę. To chyba w każdej branży, ale ja to odczuwam na swojej skórze właśnie jeśli chodzi o kosmetyki. Mój salon urody istnieje już kilka lat, a ciągle mam problem, żeby znaleźć producenta, z którym nie będzie problemów. Ale cóż trzeba szukać, bo kto szuka nie błądzi:)

Dragon

Posty: 16

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

Warszawiak

Posty: 27

 
Od pewnego czasu korzystam wyłącznie z kosmetyków naturalnych i zawsze polecam je wszystkim moim koleżankom, więc tutaj też polecę:) To jest zupełnie inna jakość, bez tych konserwantów i sztucznych dodatków. Już ich i tak dużo jemy w artykułach spożywczych, po co jeszcze nakładać chemię na twarz? Te wszystkie chemiczne związki tylko osłabiają skórę, wysuszają ją, a przez to są różne problemy z jakością skóry u wielu kobiet.

endrjuuu

Posty: 28

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

Trener

Posty: 27

 
Niestety nie jest łatwo znaleźć na rynku kosmetyki zbudowane z ekologicznych, roślinnych składników. Jest sporo kosmetyków reklamowanych jako naturalne, ale to tylko chwyt marketingowy, bo w rzeczywistości zawartość roślinnych komponentów to u nich często 2-10 procent. Tymczasem powinno być grubo powyżej 90 procent, żeby można było mówić o kosmetykach ekologicznych. Także nie dajmy się oszukiwać ludzie!

Abaddon!123

Posty: 16