Urządzenia do salonu kosmetycznego, gdzie kupię?

Urządzenia do salonu kosmetycznego, gdzie kupię?

Hejka. Jakie informacje powinienem przyswoić, jeśli chodzi o wyposażenie dla kosmetologii? Wkrótce wspólnie z żoną otwieramy specjalistyczny salon, jednak wybór elementów wyposażenia jest trudny.

zimosik6

Posty: 9

 
Wydatek związany z urządzeniem salonu kosmetycznego szacuję na co najmniej kilkanaście tysięcy zł. Niezwyklej wyspecjalizowane gabinety mogą stanowić wydatek kilkudziesięciu tysięcy zł.

johncena67

Posty: 21

 
Raz kupiłem sprzęt w tym sklepie: http://spashop.com.ua/. Teraz nie mam wątpliwości, że w przyszłości sprzęt dla salonów piękności będę kupował właśnie tam :)

Mord

Posty: 15

 
Mój nowy biznes zmusza mnie do tego, abym zainwestował w sprzęt dla salonów piękności. Mam nadzieję, iż uda mi się wyrobić w planowanym budżecie finansowym.

Alaneq

Posty: 19

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo kupowanie wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wówczas by się pojawił. Uważajcie na to.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Widzę, że nie tylko ja borykam się z poważnymi problemami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, albowiem takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

namok

Posty: 13

 
Trudno mi szacować, ile może kosztować urządzenie gabinetu kosmetologii. Wszystko ze względu na fakt, iż każdy przedsiębiorca ma zupełnie różne żądania wobec poszczególnych elementów wyposażenia. Wiele zależy od powierzchni, jaką zamierzamy zagospodarować.

turysta00

Posty: 18

 
W przeszłości musiałem dokonać trudnego wyboru, gdy w rachubę wchodziło wyposażenie dla kosmetologii. Na szczęście znalazłem to forum dyskusyjne, które jest pełne praktycznych porad, które okazały się bardzo wartościowe. Pozostaje mi Wam podziękować :-)

fikusik

Posty: 12

 
Zaopatrywałem się w niezbędne wyposażenie dla kosmetologii do gabinetu, w którym swoje usługi świadczy moja żona. Powiem szczerze, że poszukiwania najlepszych cenowo ofert zajmują sporo czasu.

MisiekKce

Posty: 13

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednak poradziłem sobie :)

omen100

Posty: 16