Sprawdzona kapela na wesele

Sprawdzona kapela na wesele

Pytanie mam do wszystkich par, które już są po ślubie i po weselu. Kto wam grał na przyjęciu weselnym? Musimy znaleźć orkiestrę dla siebie i zależy nam na tym, żeby wszyscy goście się dobrze bawili.

azBee

Posty: 16

 
Hehe nasza orkiestra to temat rzeka normalnie:)

Najpierw się spóźnili, później zaczęli śpiewać Białyje Rozy, a na końcu stwierdzili, że o 23 się zwijają...to nie są żart, ta historia wydarzyła się naprawdę!

Hunka

Posty: 20

 
Nie stresujcie się przede wszystkim:)

Na pewno uda się znaleźć jakąś orkiestrę. Na moim weselu grał zespół z kapelanawesela.pl i mogę powiedzieć, że wesele było udane. Marta i Cezary zajęli się organizacją, bo sami byśmy nie dali sobie z tym rady. Także można rzucić okiem na ich ofertę. Muzykę grali na żywo bez żadnych playbacków, poza tym fajnie zajęli się prowadzeniem od strony wodzireja, a to też bardzo ważne.

Trener

Posty: 27

 
Dzisiaj od kapel weselnych się dużo więcej wymaga niż kiedyś.

Teraz zespoły mają swoje nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie, robią takie efekty jak ciężki dym, do tego dysponują projektorem...także naprawdę można liczyć na ciekawą oprawę.

Wacław

Posty: 15

 
Teraz te orkiestry to się bardzo starają, w końcu konkurencja jest ogromna. Jakby olewali swoje występy to by długo na rynku nie przetrwali. Jakieś 10 konkurencyjnych ekip na sto metrów kwadratowych mamy teraz ;P

enriquess

Posty: 17

 
Mieliśmy to szczęście, że sąsiedzi mają swój zespół i oni nam zagrali. Taki regionalny skład, który dalej niż 40 km od miasta się nie zapuszcza.

Zygzaczek3

Posty: 25

 
Tia...znalezienie kapeli na wesele to faktycznie wyzwanie:) Aleee powiem Ci, że są większe. Znaleźć salę też nie jest łatwo, a poza tym trzeba też ogarnąć dobrego fotografa, żeby nie spartolił roboty...

Giker127

Posty: 35

 
Mieliśmy małe przeboje ze swoją orkiestrą, ale w końcu się dogadaliśmy. Trochę udało nam się wynegocjować lepszą cenę, bo na początku za słono sobie policzyli, aleee najważniejsze, że dobrze grali.

Pipek56

Posty: 21