Imprezy dla dzieci – jakie atrakcje zaoferować?

Imprezy dla dzieci – jakie atrakcje zaoferować?

Dzień dobry.

Brak mi doświadczenia, jeśli chodzi o imprezy dla dzieci, a takie pasowałoby organizować w moim profilu działalności. Liczę na podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Motospec

Posty: 19

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

kikiriki2k

Posty: 19

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile powinno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

kondziu

Posty: 22

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, że trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, albowiem najczęściej nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu potrzebują od firmy olbrzymiego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zaspokojony.

Kruk

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno poszukiwałem firmy, jaka zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

midnajt

Posty: 22

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

SkinNer7

Posty: 16

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

Pipek56

Posty: 21

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie poprzez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Blitz55

Posty: 20

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, którą odszukałam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, bowiem przede wszystkim dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a zarówno mogłam zlecić organizację imprezy, a zarówno kolejnego eventu profesjonalistom!

Damiano

Posty: 27

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, bowiem moja firma przestała przynosić pożądane zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

GF6

Posty: 26